Виляреал и Барселона играят при 1:2 в един от най-интересните мачове от

...

НА ЖИВО: Виляреал - Барселона 1:2, бързи два гола на каталунците

Виляреал и Барселона играят при 1:2 в един от най-интересните мачове от 3-ия кръг на Ла Лига. В 13-ата минута Гави изведе каталунците напред в резултата, а две по-късно Френки де Йонг вкара втори гол. В 26-ата минута Хуан Фойт върна домакините в мача.

Срещата стартира с анулиран гол за Виляреал. В 5-ата минута Александър Сьорлот прати топката във вратата, само че се оказа в състояние на засада. В 13-ата минута Барселона излезе напред в резултата. Ламин Ямал проби отдясно и центрира в наказателното поле, където Гави с глава съумя да матира Филип Йоргенсен за 0:1.

Само две минути по-късно " блаугранас " стигна до второ попадение. Роберт Левандовски опита пробив през центъра, а двама бранители в жълто да му лишават топката. Алфонсо Педраса обаче не съумя да почисти, а вместо това подаде към Френки де Йонг, който се озова самичък против вратаря и вкара за 0:2.

" Жълтата подводница " се върна в мача в 26-ата минута. Тогава Алекс Баена центрира от корнер, а Маркос Алонсо изпусна Хуан Фойт, който с глава осъществя за 1:2.

Виляреал - Барселона 1:2